Zaproszenie na spotkanie w dniu 27.01.2019

Drodzy,
Trwając w zachwycie tego jak Bóg poprzez Święta Bożego Narodzenia  pokazał nam co oznacza prawdziwy Dar z siebie – złożony z miłością i w wolności pragniemy zaprosić Was na kolejny Dzień Skupienia, który odbędzie się w niedzielę 27.01.2019 w szkole Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku – Białej (wjazd od ul. Żywieckiej).

Rozpoczynamy o godzinie 16:00 w szkole – ten czas przed eucharystią pozwoli nam poznać postać Ojca abp. Kazimierza Majdańskiego, dowiedzieć się czym jest Instytut Świętej Rodziny oraz gdzie znajduje się wyjątkowe miejsce – Dom Świętej Rodziny – i dlaczego kto raz tam dotarł pragnie tam wracać, aby spędzić fantastyczne wakacje rozwijając swoją relację małżeńską i patrzeć z zachwytem  jak dzieci wzrastają w wierze :). O godz. 17:00 planowana jest Eucharystia w kaplicy, a następnie konferencja ks. Rafała Chruślińskiego oraz Godzina Małżeńska.


Dzieci oczywiście spędzą fantastyczny czas własnej formacji i zabawy pod okiem naszych oddanych Wolontariuszy (zapraszamy najstarsze latorośle do włączania się w tą pomoc).
Życzymy Wam owocnego czasu najbliższych dni  i poszukiwania we własnych sercach pomysłów  na to jak JA mogę być darem.  Nie tego co KTOŚ zrobił dla mnie,  ale tego co JA mogę zrobić dla moich najbliższych.


Niech to poszukiwanie pomoże nam, aby nasze domy stawały się podobne to tego w Nazarecie.